Духовни книги за учење и стекнување етичко-морални вредности

Патот кон космичката свест – 2 дел

Среќа, слобода и мир

150,00 ден

Достапно веднаш, време за испорака ca. 2-3 workdays **

Информации за продуктот

Патот кон Космичката свест – во широчината на Внатрешниот живот и во насока кон живата комуникација и блискост со Христос Божји. Овој живот во Божјата близина нè прави среќни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патот кон космичката свест – 2 дел”

Вие исто така би сакале…

Патот кон космичката свест – 2 дел
150,00 ден