Духовни книги за учење и стекнување етичко-морални вредности

Користи го мигот

Она што го правиш, прави го целосно!

150,00 ден

Достапно веднаш, време за испорака ca. 2-3 workdays **

Информации за продуктот

Она што го правиш, прави го целосно! Биди со себе! Зашто, секој миг е скапоцен за животот. Тој има значење за твоето исполнување на смислата на постоењето. Излагањата од Габриеле го содржат клучот – за животната добивка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Користи го мигот”

Вие исто така би сакале…

Користи го мигот
150,00 ден