Духовни книги за учење и стекнување етичко-морални вредности

ЛИОБАНИ, Јас раскажувам – слушаш ли?

(од првиот ден до шестата година од животот)

300,00 ден

Достапно веднаш, време за испорака ca. 3-4 workdays **

Информации за продуктот

Книга наменета од првиот ден до шестата година на животот на децата. Децата прашуваат: „Зошто?“ Зошто сме на Земјата? Како може еден ангел-заштитник да ни помогне и да нè води? Како живеат духовните битија во Небесата? Како чувствуваат животните, растенијата и камењата? – Лиобани на најмалечките им дава едноставни објаснувања.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛИОБАНИ, Јас раскажувам – слушаш ли?”

Вие исто така би сакале…

ЛИОБАНИ, Јас раскажувам – слушаш ли?
300,00 ден