Духовни книги за учење и стекнување етичко-морални вредности

ЛИОБАНИ, Јас советувам – прифаќаш ли?

(од 6-12 година од животот)

520,00 ден

993 на залиха

Достапно веднаш, време за испорака ca. 3-4 workdays **

Информации за продуктот

Книга наменета за деца од 6-12 година од животот. Прекрасни раскажувања за деца на тема животни и природни битија и практични упатства за родителите, коишто помагаат за децата да се водат во еден живот на единство со природата и со нивните ближни.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛИОБАНИ, Јас советувам – прифаќаш ли?”

Вие исто така би сакале…

ЛИОБАНИ, Јас советувам – прифаќаш ли?
520,00 ден