Духовни книги за учење и стекнување етичко-морални вредности

ЛИОБАНИ, Јас објаснувам – учествуваш ли и ти?

(за млади од 12-18 год.)

340,00 ден

999 на залиха

Достапно веднаш, време за испорака ca. 2-3 workdays **

Информации за продуктот

ЛИОБАНИ
Јас објаснувам – учествуваш ли и ти?

Книга за млади од 12-18 година на животот. Лиобани им помага на младите да ја пронајдат слободата во Бога и да го земат својот живот во свои раце: Како да го пронајдам мојот сопствен тип, како да дојдам до моите способности? Која е вистинската работа за мене?… И уште многу друго.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛИОБАНИ, Јас објаснувам – учествуваш ли и ти?”

Вие исто така би сакале…

ЛИОБАНИ, Јас објаснувам – учествуваш ли и ти?
340,00 ден