Духовни книги за учење и стекнување етичко-морални вредности

Денот – твој пријател

Духовни помошти за денот

300,00 ден

Достапно веднаш, време за испорака ca. 2-3 workdays **

Информации за продуктот

Денот – твој пријател.

Духовни помошти за денот

Секој ден нуди изобилство од можности – тие да се препознаат и да се забележат значи вистински да се живее. Секој ден донесува енергија за промена, шансата животот да се пренасочи кон позитивно. – Во сè е Божјата помош. – Ти можеш да ја пренасочиш својата судбина. – Говори свесно… И уште многу друго.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Денот – твој пријател”

Вие исто така би сакале…

Денот – твој пријател
300,00 ден